Co vám může AXIMAN nabídnout?

 

Misí projektu AXIMAN je na praktických příkladech ukazovat, jak se může každý manažer stát autentickým člověkem a lídrem. Jak může firma růst tím, že lidé, kteří v ní pracují, jsou znovu sami sebou, a tím i mnohem šťastnější. Naší misí je měnit dobré týmy v excelentní.

 
 

Z dobrého týmu skvělý pomocí skrytých talentů

Týmový workshop, kde se blíže podíváme na autentičnost osobností členů týmů se zaměřením na práci s jejich unikátními talenty. Pomůžeme vám udělat z dobrého týmu skvělý díky objevení jeho potenciálu.

Manuál autentického vůdce ve vaší firmě

Myšlenky moderních vůdců zpracované do jednoho uceleného modelu, obohacené o tipy, jak je prakticky aplikovat ve firmě. Jedná se o zavedení komplexní metodiky  do vaší společnosti.

KNIHA: aximan - Stopy spokojeného manažera

Kniha pro moderního manažera, podnikatele či vůdce, který by chtěl vytvořit firmu, kde lidé chtějí pracovat, kde prostředí vybízí k proaktivitě a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Vše v krátkých praktických kapitolách.


 
Napomáháme znovuzrození autentickým leadrům, kteří pak dokáží vytvořit prostředí, ve kterém se dějí zázraky.
 

Jaký je návod na vybudování úspěšné firmy? Co musí znát manažer, aby kvalitně a efektivně vedl společnost? Jak se nestat uspěchaným manažerem a mít čas na sebe a rodinu?

„Sám jsem hledal návody, jak podnikat v mezinárodním prostředí, mít čas na sebe, být přirozeným leadrem a vybudovat to nejlepší pracovní prostředí pro sebe a členy naší firmy,“ popisuje autor knihy David Kašper.

Kniha je rozdělena do čtyř částí, kdy se nejprve věnuje rozvoji osobnosti manažera, dále se snaží poukázat na základní nástroje, které může manažer využívat, následně se věnuje práci v týmu a kniha je uzavřena čtvrtou částí, kde jsou popsány praktické tipy pro začínající podnikatele. 

Vše je psáno velmi údernou formou, kdy není prostor na zbytečnou „omáčku“ okolo. To je nová kniha AXIMAN. 

 

 
 

Co dělám?

Jsem spoluzakladatelem finanční skupiny, která má v portfoliu úspěšnou značku Axiory. Aktuálně působím jako CEO & Board Member skupiny Purple Holding a. s. spadající pod značku Purple, kde postupně rozšiřujeme své podnikatelské aktivity.

Managementu a manažerské psychologii se věnuji přes 9 let. V současnosti čítají naše týmy přibližně 120 lidí, kteří jsou rozprostřeni mezi Brnem, Prahou, Kyprem, Belize či Tokiem.

Mou zálibou v podnikání a hlavní manažerskou náplní je  oblast technologií na finančních trzích, která i přesto, že byla dlouhou dobu zkostnatělá, nabízí příležitost aplikovat moderní manažerské techniky, technologie a uživatelsky příjemný design. 

Chtěli byste se dozvědět více o firemní kultuře a o tom, co dělá Purple Technology? Purple Technology web vás trochu vtáhne do děje.

Jak přemýšlím?

Věřím, že každý může žít naplněný život a dosáhnout svých snů, pokud má dostatek znalostí, pohybuje se v prostředí, které je tomu nakloněno a nebojí se vzít osud do svých rukou tím, že se stane především více sám sebou.

Mou vášní je měnit dobré týmy na excelentní a využívat lidského potenciálu k dosahování nemožných cílů.

Díky technikám, které využívám, je možné vytvářet pracovní prostředí, kde zaměstnanec prožívá spokojený, naplněný a autentický život, manažer dokáže z lidí dostat maximum, ale zároveň je nechává plně autentické. A tím vším je možné dosáhnout toho, že firma prosperuje více než kdy předtím.

Tato vize se mi povedla a hlavní principy, jak toho můžete dosáhnout i vy, jsem sepsal do knihy AXIMAN - stopy spokojeného manažera a v rámci workshopu se snažím tyto myšlenky aplikovat i na firmách.